شبکه‌های اجتماعی

 

چه اینستاگرام مرتبط با کسب‌وکار دیجیتال باشد چه نباشد، همه دوست دارند لایک، کامنت بگیرند و اصلاً فرقی نمی‌کند که چه  کالایی دارد، همه شرکت‌ها از کوچیک تا بزرگ به هر نحوی حاضر به پرداخت هزینه‌ برای جمع کردن فالور اینستاگرام و تعداد لایک هستند. مهم‌ترین خطری که اینکونه تفکرات را تهدید می‌کند پرداخت پول برای جمع کردن فالور به هر شکلی هست حتی اگر فالور فیک باشد.

 

رشد اورگانیک در اینستاگرام

 

رشد اورگانیک در اینستاگرام یعنی بتوانید بصورت طبیعی و قرار دادن پست‌، استوری و… بصورت مرتب در اینستاگرام نظر مخاطبی را جذب کنی که واقعاً برایش مهم هست شما چه می گویید. اما چطور می‌شود رشد اورگانیک داشت؟ طبق تجربه و مدریت پیج‌های گوناگون هیچ چیز بهتر از قرار دادن محتوای درست با هشتک گذاری مناسب  در زمان مناسب نیست.

 

جالبه بدانید که همه ما این موضوع را می‌دانیم ولی به آن عمل نمی‌کنیم. و جالبتر از آن این است حاضریم بخاطر زود رسیدن به مقصد برای انجام اینکار هزینه‌های را پرداخت کنیم مثل جمع کردن فالور فیک، لایک و کامنت. اما واقعاً چرا اینستاگرام برای ما مهم هست؟ جواب خیلی راحتی دارد چون مخاطب زیادی در آنجا هست و بخاطر داشتن مخاطب زیاد حاضریم به هر نحوی خودمان را نشان دهیم.

اگر اینستاگرام به هر دلیلی فیلتر شد

 

شاید آژانس دیجیتال مارکتینگ ناب جزو اولین کسانی باشد که قبل از بستن قرار داد، به هر کسب‌وکار این هشدار را می‌دهد که اگر اینستاگرام به هر دلیلی از کار افتاد تکلیف کسب‌وکار شما چه خواهد شد؟ ما قادریم به شما در رشد اورگانیک کسب‌وکارتان در بستر اینستاگرام کمک کنیم اما این را هم می‌گوییم که هر کسب‌وکار دیجیتال باید بتواند هوشمندانه عمل کند و بجای تکیه بر اینستاگرام و پرداخت هزینه  برای تولید محتوای که پس از مدتی باید دوباره تکرار شود، یک وب سایت با پلن برنزی و یا طلایی می‌تواند تضمین کننده کسب‌وکار دیجیتال شما باشد.

و حتی می‌توانید بازدید زیادی را از طریق اینستاگرام خود به سمت وب سایت جذب کنید. پس قبل از اینکه به تب اینستاگرام دچار بشوید و ذهن خود را معطف آن کنید به داشتن یک پایگاه دائمی برای راه‌اندازی کسب‌وکار خود نیز فکر کنید.

هدف ما در ناب چیست؟

مهمترین موضوعی که شما در شروع یک کسب‌وکار آنلاین نمی‌دانید سهم بازار دیجیتال در آن کسب‌وکار و مقدار هزینه‌ای که باید پرداخت کنید تا بتوانید مثل دیگر رقبا در آن فعالیت کنید هست. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ بصورت رایگان کسب‌وکارتان را بررسی و به ارائه پیشنهاد قیمت برای راه‌اندازی اصولی آن اقدام می‌کنیم تا با چشم باز وارد شوید.

اندکی درباره ناب

هر اسم بار معنایی خاصی دارد که ما باید بار آنرا به دوش بکشیم. ناب هستیم چون بزرگترین تفاوت ما با دیگران ارائه پیشنهاد قیمت منطقی برای راه اندازی یک کسب‌وکار اینترنتی هست شرکای ما در ناب به این نتیجه رسیدن که کاربران بخاطر نداشتن اطلاعات درست از شروع و ادامه یک کسب‌وکار دیجیتال صرفه نظر می‌کنند پس پیش از شروع یک کسب‌وکار دیجیتال کمکتان می‌کنیم تا خوب تصمیم گیری کنید.

آدرس:

تهران-خیابان آزادی-کوچه صادقی-پلاک 26 – طبقه 1-واحد3

ما را در دنبال کنید