یکی از دلایل اهمیت گوگل ادورز برای هر کسب‌وکار اینترنتی نتیجه سریع آن است . این دقیقاً یعنی چه؟ هر روز به تعداد کسب‌وکارهای اینترنتی افزوده میشود اما اگر بخواهند صبر کنند تا از طریق جستجوی کلماتی کلیدی مورد نظرشان در صفحه اول گوگل جا خوش کنند بسیار زمانبر خواهد بود. به همین خاطر حاضرند به گوگل پول بپردازند تا از طریق آن در لینک اول و صفحه اول گوگل جا خوش کنند تا محصول یا خدمات خود را بفروش برسانند. همچنین ما بر اساس تجربه معتقدیم که استفاده از گوگل ادز یا همان تبلیغات کلیکی گوگل برای سایت هایی که فرآیند سئو خود را نیز تازه آغاز کرده اند، مفید بوده و باعث بهبود رتبه کلمات کلیدی و بدست آمدن جایگاه مناسبتری در سئو خواهد شد.

 

یک کمپین تبلیغاتی در گوگل ادورز چقدر هزینه دارد

 

به هیچ وجه نمی‌توانیم برای یک کسب‌وکار اینترنتی عدد و رقم مشخص کنیم. اما فرمول کلی این است هرچه رقابت بیشتر باشد هزینه‌هم بیشتر است پس این کاملاً بستگی به بیزینس و رقابت بر سر کلمات کلیدی دارد. اما آژانس دیجیتال مارکتینگ ناب با بهره‌گیری از دانش بازاریابی اینترنتی و تجربه‌ای که سال‌ها برای اینکار صرف کرده می‌توانید هرنوع کمپین تبلیغاتی را بهینه‌ کرده و با ایجاد لندینگ پیج مناسب و همچنین تبلیغ نویسی عالی، هزینه های کلیک شما را نسبت به رقبا کاهش دهد و شما با نرخ کلیک کمتر همچنان در صدر نتایج جستجو باقی بمانید.

 

بهینه کردن کمپبن تبلیغاتی گوگل ادز یعنی چه؟

 

اگر بخواهیم بسیار ساده بگوییم، بهینه سازی کمپین تبلیغاتی گوگل ادورز یعنی اینکه شما بتوانید با استفاده  از کلماتی که به لحاظ هزینه کمترین هزینه را برای شما دارد اما به لحاظ کاربرذ بیشترین کاربرد را دارد کاربرانی را جذب کنید که برای شما ارزشمند و سود آورند و با هر بار کلیک روی آگاهی ساخته شده در گوگل ادورز حاضرند از خدماتتان استفاده کنند.

اکثر کسانی که گوگل ادورز کار کرده باشند می‌دانند که هزینه بر سر کلمات پر طرفدار بسیار زیاد است و هنر یک طراح کمپین تبلیغاتی گوگل ادورز این است که با کلماتی مشابه همان خروجی مطلوبی را بگیرد که کلمات پر هزینه اینکار را انجام می‌دهند.

همچنین همانطور که پیش تر اشاره شده با ایجاد لندینگ پیج و تبلیغ نویسی مرتبط با کلملت کلیدی نسبت به افزایش Quality Score شما کمک خواهیم کرد که با کلمات کلیدی گران نیز با هزینه کمتری ورودی داشته باشید.

1200px-Google_Ads_logo.svg

چرا وقتی تبلیغات کلیکی گوگل را هم امتحان می‌کنید نتیجه نمی‌گیرید؟

 

یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار روی تبلیغات، وب سایت شما است. یعنی اگر بهترین هزینه‌ تبلیغاتی را هم در این خصوص پرداخت کنید اما کاربران وقتی وارد وب سایت شما می‌شوند ندانند که کجا باید بروند و یا اینکه سایت شما پتانسیل خوبی از نظر تجربه کاربری و زیبایی نداشته باشد عملاً بودجه تبلیغاتی شما به هدر می‌رود و نمی‌توانید به هدف خود برسید. پس در نتیجه قبل از راه اندازی کمپین تبلیغاتی خود حتماً از سایت خود و یا صفحه لندینگ پیجی که قرار است کاربران را در آن هدایت کنید مطمئن شوید.مشاورین ما نیز در این راه به شما کمک خواهند نمود.

چه کمپین‌های تبلیغاتی در گوگل ادز موفق می‌شوند

 

از قدیم گفتن هر چه بامت بیش برفت بیشتر. اگر کسب وکاری را به تازگی شروع کردید و نمی‌دانید که چقدر بابت تبلیغات باید هزینه کنید  تا کالایی را بفروش برسانید بهتر است کمپین تست را برای خود انتخاب کنید. یعنی هر مقدار که می‌خواهید اکانت خودتان را شارژ کنید اما حداقل نصف آنرا برای تست بگذارید و اصلاً روی سودهی آن حساب باز نکنید تا متوجه شوید ایراد سایت شما در چیست.

امتحانش مجانیست همین حالا با دیگر آژانس‌های تبلیغاتی تماس بگیرید و در خصوص نحوی اجرای کمپین تبلیغاتی گوگل ادورز سوال کنید و ببنید آیا کسی به شما می‌گوید که حاضر است بصورت رایگان در خصوص سایت شما و ایراداتی که ممکن است در هنگام اجرای کمپین تبلیغاتی به وجود بیایید راهنمایی کند؟ما همیشه به دو طرف ماجرا نگاه می‌کنیم یعنی خودمان را جای شما میگذاریم و اگر سایتان دچار ایراداتی باشد که در نتیجه کمپین تبلیغاتی تاثیر بگذارد قبل از اجرای آن به شما خواهیم گفت تا هنگام اجرا بتوانید به نتیجه مطلوب برسید.

 

خیلی اوقات توانسته‌ایم برخی از مشتریان خود را قبل از اجرای کمپین تبلیغاتی منصرف کنیم چون طبق آنالیز‌های خود به این نتیجه رسیدم که اجرای کمپین برای مشتری تنها ضرر است و هیچ سودی نخواهد داشت. و در این خصوص نه تنها که اصلاً ناراحت نیستیم بلکه از بابت اینکه جلوی زیان مشتری را گرفته ایم خوشحال خواهیم بود. چرا که ما قبل از اینکه مجری تبلیغات کلیکی گوگل شما باشیم، مشاور دیجیتال مارکتینگ شما خواهیم بود.

 

هدف ما در ناب چیست؟

مهمترین موضوعی که شما در شروع یک کسب‌وکار آنلاین نمی‌دانید سهم بازار دیجیتال در آن کسب‌وکار و مقدار هزینه‌ای که باید پرداخت کنید تا بتوانید مثل دیگر رقبا در آن فعالیت کنید هست. ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ بصورت رایگان کسب‌وکارتان را بررسی و به ارائه پیشنهاد قیمت برای راه‌اندازی اصولی آن اقدام می‌کنیم تا با چشم باز وارد شوید.

اندکی درباره ناب

هر اسم بار معنایی خاصی دارد که ما باید بار آنرا به دوش بکشیم. ناب هستیم چون بزرگترین تفاوت ما با دیگران ارائه پیشنهاد قیمت منطقی برای راه اندازی یک کسب‌وکار اینترنتی هست شرکای ما در ناب به این نتیجه رسیدن که کاربران بخاطر نداشتن اطلاعات درست از شروع و ادامه یک کسب‌وکار دیجیتال صرفه نظر می‌کنند پس پیش از شروع یک کسب‌وکار دیجیتال کمکتان می‌کنیم تا خوب تصمیم گیری کنید.

آدرس:

تهران-خیابان آزادی-کوچه صادقی-پلاک 26 – طبقه 1-واحد3

ما را در دنبال کنید